Het plezier van samen leren

Onze school »   Team
 

Team van schooljaar 2016-2017

Juf Angelique

De eerste weken van het schooljaar zitten er inmiddels alweer op! AngeliqueNa jarenlang het vertrouwde gezicht van Paula tijdens de gymlessen op woensdagochtend ben ik daar nu voor in de plaats gekomen! Mijn naam is Angelique Smetsers, ik woon in Kaatsheuvel samen met mijn 2 cavia’s Ben & Jerry. Elke week geef ik weer op veel basisscholen met veel plezier gymles en zijn we met zoveel mogelijk verschillende sporten en activiteiten bezig in een jaar. Om te komen gymmen zou het wel fijn zijn als (de meiden) allemaal hun haren bij elkaar hebben, staart, vlecht of knotje bijvoorbeeld. Daarnaast een gymshirt, korte broek en stevige gymschoenen.

Naast dat ik gymles geef sport ik zelf natuurlijk ook regelmatig, zo doe ik aan bootcamp (allerlei kracht en conditie oefeningen in de bossen) en hockey ik zelf ook nog wekelijks. Wanneer het lekker weer is ga ik met mijn zeilbootje op pad om lekker een rondje te varen!

Tot de volgende gymles weer!

 

Wie staat er in welke groep? 

Groep 1/2 A

Hannie van Abeelen

h.vanabeelen@stgboom.nl

Groep 1/2 B

Daphne Hoeve

d.hoeve@stgboom.nl

 

Mariëtte de Hoon

m.dehoon@stgboom.nl

 

Marleen de Wit

m.dewit@stgboom.nl

Groep 3

Manon van der Bruggen

m.vanderbruggen@stgboom.nl

 

Sanne Smetsers (student)

s.smetsers@stgboom.nl

Groep 4

Inge Koetje

i.koetje@stgboom.nl

Groep 5

Kees Stovers

k.stovers@stgboom.nl

 

Helma Verschuren

h.verschuren@stgboom.nl

 

Milou van der Pas

m.vanderpas@stgboom.nl

Groep 6

Jasmijn van Beek

j.vanbeek@stgboom.nl

 

Niels Karssemakers (student)

n.karssemakers@stgboom.nl

Groep 7/8

Kees Stovers

k.stovers@stgboom.nl

 

Magda Kusters

m.kusters@stgboom.nl

 

Audrey Verberk

a.verberk@stgboom.nl

Intern begeleider

Margo Konings

m.konings@stgboom.nl

Adjunct-directeur

Kees Stovers

k.stovers@stgboom.nl

conciërge

Jan van Hamont

j.vanhamont@stgboom.nl

directeur

Henri van der Velden

h.vandervelden@stgboom.nl

vrijwilliger

Tiny van Geel

 

Meer info?

013 523 06 68

of schrijf je nu in voor
onze nieuwsbrief >