Het plezier van samen leren

Onze school » Nieuws »   Goede doelenactie
 

Nieuws

Goede doelenactie

Goede doelenactie

Afgelopen vrijdag werd er extra hard gewerkt op school. Alle sinterklaasspullen werden opgeruimd en de kerstspullen werden van zolder gehaald. Het podium werd klaar gemaakt voor de inzameling van producten voor de Voedselbank. Dit jaar is onze school officieel inzamelpunt voor de actie van Omroep Brabant “Samen voor de voedselbank”. Ook u kunt meedoen door iets te geven uit de lijst van acht lang houdbare producten:

  • Thee (in alle soorten en maten. Liefst in doosjes vanwege het stapelen)
  • Koffie (voor filtermachines, geen Senseo pads of cups of iets dergelijks)
  • Rijst (liefst in standaardpak)
  • Past (liefst in pak vanwege stapelen)
  • Pastasaus (in pak, niet in pot)
  • Soep in blik (liefst niet in slappe pakken)
  • Zoet beleg (hagelslag, jam, pindakaas of chocopasta enz.)
  • Lang houdbare melk  (liefst in pak, geen fles)

Het doel is om zoveel mogelijk producten in te zamelen waar Brabanders, die het het hardst nodig hebben, gedurende een langere periode iets aan hebben.

Ook blijft Den Akker geld inzamelen voor de Stichting WeJuggle. Er worden nog steeds lege flessen ingezameld op school en via een zuil voor emballagebonnetjes bij de Emté aan het Pannenschuurplein. Op dit moment is er al een bedrag van € 198,15 ingezameld. Al een heel mooi resultaat!

Op donderdag 17 december is er van 16.30-17.30 uur een kerstmarkt op school voor beide goede doelen. Leerlingen verkopen hun knutselwerkjes, er is een restaurant waar koffie, thee, soep en allerlei lekkers te koop is, ook zal er een loterij zijn waar leuke prijzen mee te winnen zijn.
Iedereen is van harte welkom! 

Meer info?

013 523 06 68

of schrijf je nu in voor
onze nieuwsbrief >