Het plezier van samen leren

Onze school » Nieuws »   Schoolontbijt op woensdag 5 november
 

Nieuws

Schoolontbijt op woensdag 5 november

Schoolontbijt op woensdag 5 november

Komende week is de week van het schoolontbijt. Op woensdag 5 november vindt op school het schoolontbijt plaats. Dat wil zeggen dat alle kinderen die dag om 8.30 uur op school een ontbijt krijgen. Ze hoeven dus 's ochtends thuis niet te eten. Groep 3 krijgt een heel bijzonder ontbijt. Zij gaan namelijk ontbijten bij de burgemeester! Ouders van groep 3 krijgen hierover informatie via de mail. Meer informatie vindt u op de website http://www.schoolontbijt.nl/

Voor onze school wordt het ontbijt verzorgd door Echte bakker Jan Swaanen uit Hilvarenbeek en Albert Heijn uit Oisterwijk. Zij vinden het beide erg belangrijk dat kinderen de dag kunnen starten met een goed ontbijt en stellen hun producten graag gratis ter beschikking.

Meer info?

013 523 06 68

of schrijf je nu in voor
onze nieuwsbrief >