Het plezier van samen leren

Onze school » Nieuws »   Dag van de Duurzaamheid
 

Nieuws

Dag van de Duurzaamheid

Dag van de Duurzaamheid

Op 10 oktober is het
de jaarlijkse Dag van de Duurzaamheid. In heel Nederland denken we dan aan wat we zelf kunnen doen om het leven op onze wereld voor iedereen nu en in de toekomst beter te maken. Zo kan bijvoorbeeld ons eten gemaakt worden op een manier die de natuur niet kapot maakt. Ook kun je eten en spullen die iemand
anders nog kan gebruiken opnieuw gebruiken. En als we alleen de energie gebruiken die we echt nodig hebben, is er misschien genoeg voor iedereen. 
Ook in Oisterwijk zijn er leuke dingen te beleven op 10 oktober. De Duurzame Energie Coöperatie heeft samen met zes andere
organisaties gratis evenementen geregeld. Bijvoorbeeld bij de molen, bij restaurants en bij bedrijven. Ook op onze school wordt die dag voorgelezen uit een boek dat speciaal voor deze dag is geschreven door prinses Laurentien van Oranje. Dit wordt gedaan door de wethouder van de gemeente. 

Wat er verder allemaal te doen is, vind je op http://www.dec-oisterwijk.nl/duurzaamheid-op-het-menu-in-oisterwijk/.
Ga maar eens kijken op 10 oktober!Meer info?

013 523 06 68

of schrijf je nu in voor
onze nieuwsbrief >